Catering Ciechocinek na wesele

catering ciechocinek na wesele
Catering na wesele w ciechocinku

Catering na wesele jest niezwykle ważną kwestią podczas wspólnej zabawy gości. To on w dużej mierze decyduje o tym, jak nasza rodzina, znajomi i przyjaciele zapamiętają tak ważną dla nas uroczystość, jaką jest ślub. Dlatego też warto tę czynność oddać w ręce profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej kwestii. Nasza firma może poszczycić się właśnie takim doświadczeniem – gwarantujemy przyszłym parom młodym nie tylko przepyszne jedzenie, ale także całą organizację logistyczną, która zazwyczaj spędza sen z powiek niejednym przyszłym nowożeńcom. Nasza wieloletnia praca na udoskonalaniem naszych usług sprawiła, że jesteśmy w stanie świadczyć je na najwyższym poziomie, a każde nasze zamówienie traktować niezwykle indywidualnie. 

Catering na wesele, czyli świeżość, smak i elegancja

 

Nasz catering na wesele charakteryzuje się przede wszystkim tym, że dbamy o świeżość produktów używanych do sporządzania dań, a także o ich staranne przechowywanie, niezależnie od miejsca wesela. Nad jakością wydawanych potraw czuwa Szef Kuchni, Radosław Danielak, który na co dzień gotuje dla Gości hotelu Amazonka Conference & Spa – Ciechocinek. Jest on niezwykle doświadczonym i cenionym kucharzem, stąd też nasze dania są smaczne, wykwintne, ale też nieprzesadzone – tak, by podbiły serca nawet najbardziej konserwatywnych gości. Zawsze staramy się o to, by nasze potrawy wyglądały elegancko i z klasą, stąd też nie liczy się dla nas sam wyśmienity smak, ale także forma podania. Wszelkie detale dotyczące menu oraz jego wyglądu starannie konsultujemy z przyszłą parą młodą, o ile pragną mieć na nie wpływ. Bardzo często jednak zdarza się, że ze względu na brak czasu organizatorzy wesela pozostawiają tę kwestię nam. Ufając nam i naszej pracy spotkało się to z niesamowitym entuzjazmem i zadowoleniem ze świadczonych przez nas usług. 

Logistyka to podstawa, czyli catering na wesele jak z bajki

 

Nasz catering na wesele oferuje usługi cateringowe na terenie Ciechocinka oraz miejscowości ościennych, a nawet na terenie całej Polski. Dzięki temu możesz zorganizować swoje wesele marzeń praktycznie wszędzie – w przepięknym ogrodzie, na plaży przy jeziorze, sadzie, a nawet leśnej polanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to niezwykle pochłaniające przedsięwzięcie, dlatego też nasza firma świadczy kompleksowe usługi cateringowe, które obejmują także rozstawienie namiotów eventowych, udekorowanie stołów i krzeseł, nakrycie elegancką zastawą i sztućcami oraz podanie smakowitych potraw przez doświadczonych kelnerów. Aby jeszcze bardziej sprawić, że będzie to magiczne przeżycie dla gości i pary młodej, posiadamy dekoracje świetlne, przestrzenne napisy „Love” i „Miłość”, fotobudkę oraz dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci. Nie byłoby również wesela bez doskonałej oprawy muzycznej, dlatego też oferujemy naszym klientom własną scenę oraz profesjonalne nagłośnienie. Mamy również koncesję na sprzedaż napoi alkoholowych, co również jest dla przyszłych nowożeńców nie lada ułatwieniem.

Call Now ButtonZadzwoń teraz