Catering na urodziny

catering na urodziny
catering na urodziny

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Catering Ciechocinek bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednie dodatki (od namiotów, przez zastawę po dmuchane zjeżdżalnie. Profesjonalna obsługa i nowoczesne technologie przygotowywania potraw sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Do tego znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw sprawi, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem.

Jedynie takie

Urodziny w Ciechocinku

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdych urodzin. Począwszy od doświadczonego konsultanta cateringowego, którzy dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni Radosława Danielaka, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdych urodzinach, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości.

Urodzinowe atrakcje

dla dzieci

Na organizowanych przez nas urodzinach dbamy o wszystkich Gości – przede wszystkim o tych najmłodszych! Znamy gusta kulinarne najmłodszych z myślą o nich mamy specjalne dania, które są zdrowe i smaczne. Do tego atrakcyjnie podane sprawią, że na długo zapadną w dziecięcej pamięci! Doskonale znamy potrzeby dzieci stąd w naszej ofercie znajduje się wiele atrakcji dla dzieci. Dla najmniejszych czeka basen pełen kolorowych piłeczek, dla większych są gry i zabawki, ale to profesjonalni animatorzy sprawią, że dzieci będą miały doskonale wypełniony czas. Gdy dopisuje pogoda chętnie przenosimy zabawy na świeże powietrze – gdzie animatorzy mają przygotowane moc szalonych atrakcji (od wielkich baniek mydlanych, po budowanie na czas konstrukcji z wielkich klocków). Posiadamy również dmuchane zjeżdżalnie i fotobudki, które zawsze są wielką atrakcją dla dzieci.

Spotkajmy się i omówmy uroczystość

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

 

Doradcy firmy Catering Ciechocinek

tel: 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail: zamowienia@cateringciechocinek.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz