Catering na przyjęcia w Ciechocinku

catering na przyjęcia
Catering na przyjęcia

Nie zawsze jesteśmy w stanie zorganizować sami przyjęcie dla naszych gości – niezależnie od ich liczby nie pozwalają nam na to nasze warunki mieszkalne, umiejętności kulinarne, czy też czas, który musielibyśmy poświęcić na organizację. Z tego powodu właśnie powstała nasza firma – catering Ciechocinek, który sprawia, że goście każdego klienta czują się przyjęci tak samo serdecznie, jak u niego w domu, niezależnie od rodzaju spotkania.

Catering Ciechocinek

jakiego rodzaju przyjęcia organizujemy?

Przyjęcia organizowane są z różnych powodów – najczęściej są to rodzinne uroczystości, ale i firmowe spotkania w celu nawiązania relacji biznesowych, czy też integracji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na indywidualne podejście organizacji każdego rodzaju imprezy. Przystosujemy ją nie tylko do gustu tradycjonalistów, ale także tych, którzy cenią sobie nowoczesność i innowację. Dzięki temu, że posiadamy wszelkiego rodzaju narzędzia do zaplanowania każdego eventu – od urodzin dla dziecka, po jubileusze, wesela, czy też pikniki pracownicze.

Catering na przyjęcie

czyli kuchnia wysokich lotów

Mimo że jesteśmy cateringiem zdalnym, oferujemy swoim gościom najwyższej jakości, zróżnicowane menu, które sporządzane jest zawsze z najświeższych, dobrze przechowywanych składników. Za naszym menu stoi ceniony w mieście Ciechocinek, ale nie tylko, Szef Kuchni Radosław Danielak, który na co dzień gotuje dla Gości hotelu Amazonka Conference & Spa – Ciechocinek. Taka osoba jak szef Danielak sprawia, że nasz catering na przyjęcie może ze spokojem dorównać kartom dań niczym w czterogwiazdkowego hotelu. My również współpracujemy z hotelem Conference & Spa – Ciechocinek, dlatego też możemy swoim klientom oraz ich gościom pomóc w organizacji sali i miejsc noclegowych. Zawsze służymy pomocą naszym gościom w wyborze dań, tak, by każdy z przybyłych na przejęcie był zadowolony.

Catering na przyjęcie

to nie tylko jedzenie

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi cateringowe na przyjęcia. Od rozstawienia namiotów eventowych, przez ustawienie udekorowanych stołów i krzeseł, nakrycie elegancką zastawą i sztućcami, po podanie smakowitych potraw przez doświadczonych kelnerów. Cała nasza obsługa posiada ogromne doświadczenie w obsłudze ważnych uroczystości. Nasi kelnerzy serwowali dania w trakcie uroczystości państwowych oraz spotkań bilateralnych na najwyższym szczeblu. Nasz catering na przyjęcie to także sprawna komunikacja, transport oraz gwarancja świeżości podawanych potraw. Posiadamy także scenę oraz nagłośnienie oraz dekoracje świetlne, które sprawią, że spotkanie organizowane przez naszą firmę stanie się niezapomniane. W zależności od rodzaju imprezy dysponujemy również fotobudką, oraz dmuchanymi zjeżdżalniami dla dzieci. Możemy również podawać alkohol, ponieważ posiadamy koncesję na jego sprzedaż. Zawsze staramy się spełnić życzenie każdego zamawiającego catering na przyjęcie, dlatego też słyniemy ze spełniania nawet najbardziej wymyślnych próśb.

Spotkajmy się i omówmy przyjęcie

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

 

Doradcy firmy Catering Ciechocinek

tel: 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail: zamowienia@cateringciechocinek.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz