Catering na komunię w Ciechocinku

catering na komunię
Catering na komunię

Catering na pierwszą komunię Świętą jest obecnie bardzo popularny, ponieważ organizując przyjęcie rodzice dziecka nie mają czasu, by w tym samym dniu zająć się wydawaniem potraw dla swoich gości. Jest to przede wszystkim uroczystość kościelna, która wymaga obecności wszystkich bliskich, dlatego też catering na pierwszą komunię jest najlepszym rozwiązaniem. Ze względu na to, że posiadamy w tej kwestii wieloletnie doświadczenie, polecamy swoje usługi cateringowe nie tylko w sferze menu, ale całej organizacji imprezy pierwszokomunijnej.

Catering na pierwszą komunię

czym powinien się charakteryzować?

Catering na pierwszą komunię powinien być przede wszystkim dla każdego – czyli dla najmłodszych gości, jak i tych starszych. Menu należy dostosować do okazji, zatem i tutaj służymy z pomocą w wyborze dań, tak by były one odpowiednie dla każdego. Nasza firma charakteryzuje się niezwykłym doświadczeniem w organizacji przyjęć rodzinnych, jak i tych na szczeblu państwowym, co przekłada nasz nasze indywidualne podejście i wyrozumiałość. Jesteśmy także specami od zadań specjalnych, dlatego też zawsze jesteśmy otwarci na propozycje zamawiającego.

Smak i świeżość?

Tylko Catering Ciechocinek

Z tego względu, iż przyjęcie związane z przyjęciem komunii świętej musi być wydane w tym samym dniu, zazwyczaj zaraz po mszy świętej, dania muszą być przygotowane tuż przed przybyciem gości. Stąd też nasz catering na pierwszą komunię jest dokładnie przemyślany i dostarczony na czas w specjalnych pojemnikach zachowujących świeżość. Nasze wszystkie potrawy są komponowane także z najwyższej jakości, świeżych produktów, nad czym czuwa nasz Szef Kuchni Radosław Danielak, na co dzień gotujący w czterogwiazdkowym hotelu Conference & Spa – Ciechocinek. Można zatem stwierdzić, że na takim właśnie poziomie jest nasza kuchnia i obsługa.

Catering Ciechocinek na Komunię

czyli nie tylko pyszne dania

Nasz catering na pierwszą komunię obejmuje także na życzenie klienta ustawienie udekorowanych stołów i krzeseł, nakrycie elegancką zastawą i sztućcami oraz podanie smakowitych potraw przez doświadczonych kelnerów. Zdajemy sobie sprawę, że jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka, jak i jego rodzeństwa, kuzynostwa, przyjaciół itp. dlatego też w naszej ofercie znajdują się także atrakcje dla dzieci, taki jak fotobudka oraz dmuchane zamki do skakania. Dzięki temu dorośli spokojnie będą mogli zająć się świętowaniem pierwszej komunii przy biesiadnym stole.

Czym jeszcze

możesz zaskoczyć swoich gości?

Catering Ciechocinek na pierwszą komunię nie musi opierać się tylko i wyłącznie na jedzeniu i spożywaniu go. Dla niektórych komunia święta jest to szczególny, bardzo radosny czas, który warto uczcić świetną muzyką. Dlatego też mamy do dyspozycji scenę oraz profesjonalne nagłośnienie, a że komunie odbywają się zazwyczaj na wiosnę – proponujemy, by zorganizować przyjęcie w naszym namiocie eventowym. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowaną komunię świętą goście zapamiętają na długo.

Spotkajmy się i omówmy Catering na komunię

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

 

Doradcy firmy Catering Ciechocinek

tel: 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail: zamowienia@cateringciechocinek.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz