Catering na jubileusz

catering na jubileusz
Catering na jubileusz

Jubileusze są niezwykłym czasem radości – szczególnie gdy są one okrągłe. Mogą dotyczyć urodzin, stażu małżeństwa, pracy, a nawet znajomości. Cieszymy się podczas nich, że możemy ich doświadczyć, mimo że życie jest tak kruche, a jego tempo nie pozwala nam na co dzień zatrzymać się i je uczcić. Stąd też warto zorganizować jubileusz, by stworzyć okazję do refleksji i spotkania z najbliższymi. Nie warto jednak samemu zaprzątać sobie głowy organizacją i gotowaniem – ten obowiązek można powierzyć naszej firmie z wieloletnim doświadczeniem w tej kwestii.

Catering na jubileusz urodzinowy oraz małżeński

Jubileusz związany z okrągłymi urodzinami zazwyczaj organizuje się w przypadku 50, 60, 70-lecia i więcej. Jest to czas spędzany zazwyczaj bardziej z rodziną niż znajomymi i piękny wiek, w którym nie w głowie mamy organizację takich imprez. Stąd też nasz Catering Ciechocinek służy pomocą – wspólnie możemy zaplanować niezapomniany jubileusz z nieograniczoną liczbą gości. Ze względu na nasze doświadczenie w organizacji największych imprez, także na szczeblu państwowym jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie zamawiającego – począwszy od indywidualnego menu, po udostępnienie

Jubileusze małżeńskie są również bardzo rodzinną uroczystością, stąd też wszelkie kwestie związane ze świętowaniem powinny być zorganizowane tak, by jubilaci mogli spokojnie oddać się przyjemnościom związanym ze spędzaniem czasu z rodziną i przyjaciółmi. Podczas każdej imprezy nasza obsługa stara się, by nie przeszkadzać gościom, jak i organizatorom, przy jednoczesnej gwarancji, że stoły będą stale obsługiwane na najwyższym poziomie.

Catering na jubileusz

czyli smak na pierwszym miejscu

Bardzo ważna jest dla nas nasza renoma – jesteśmy jednym z najsmaczniejszych cateringów w Ciechocinku i stale staramy się na to miano poprzez serwowanie wykwintnych dań, sporządzonych wyłącznie ze świeżych, sprawdzonych składników od lokalnych producentów. Zdaniem naszego Szefa Kuchni, Radosława Danielaka jest to podstawa. Nasze potrawy nie tylko smakują wyśmienicie, ale także przepięknie i smakowicie wyglądają. Spełniają także kryteria zarówno gości lubiących tradycyjne dania, jak i tych, którzy lubią innowacyjne połączenia.

Jubileuszowe atrakcje

dla gości

Catering na jubileusz w naszej firmie to nie tylko jedzenie, ale także cała oprawa uroczystości. Dysponujemy sceną, profesjonalnym nagłośnienie oraz namiotami eventowymi, dzięki którym jesteśmy w stanie zaplanować imprezę dosłownie wszędzie. Posiadamy także dekoracje świetlne, napisy ledowe „Love” i „Miłość”, które będą doskonałe na rocznicę ślubu. Jeśli na uroczystości będą dzieci, jesteśmy w stanie zorganizować im zabawę w fotobudce, a także na dmuchanych zamkach. Nie należy także obawiać się o zastawę, krzesła i ławy, ponieważ znajdują się one również w naszym wyposażeniu. Nie powinno być także problemu z noclegami dla przyjezdnych – na co dzień współpracujemy z renomowanych hotelem czterogwiazdkowym Conference & Spa – Ciechocinek.

Spotkajmy się i omówmy Catering na jubileusz

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

 

Doradcy firmy Catering Ciechocinek

tel: 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail: zamowienia@cateringciechocinek.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz